Czy powinieneś kupić zastrzyk CBD?

Więc zdecydowałeś, że teraz jest czas, aby kupić zastrzyk CBD lub przynajmniej podszkolić się. Prawdopodobnie jesteś bardzo podekscytowany, ale czekaj – czego do tego potrzebujesz? Jaki rodzaj „szkolenia” powinieneś otrzymać? Ten artykuł wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć i zaoszczędzić dużo pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Po pierwsze, czym jest zastrzyk CBD?

W Stanach Zjednoczonych jest to niepsychoaktywna pochodna delta-9-tetrahydrokanabinolu, lepiej znanego jako THC. Ma bardzo niskie stężenie THC, więc działa tak, jak w ludzkim ciele. Jednak CBD nie ma takich samych skutków ubocznych jak THC. Nie wywołuje u ludzi odurzenia, „klasterowego bólu głowy” ani niczego innego, czym użytkownicy rekreacyjni mogliby się martwić.

Jedną z głównych zalet CBD w porównaniu z THC jest to, że nie zwiększa „haju”, jak zwykle. Wiele osób doświadcza „haju” CBD po spożyciu zastrzyku CBD, ale ten efekt jest ulotny. Zwykle znika w ciągu dwudziestu minut. Wiele osób zgłasza, że ​​po spożyciu zastrzyku CBD mogą „wyciszyć się” uczucie bycia na haju.

Inną rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, rozważając CBD, jest to, że potrzebujesz recepty, aby ją kupić. Aby zakwalifikować się do otrzymania recepty, lekarz będzie wymagał, abyś zrobił wywiad, nie masz innych chorób, które obecnie wpływają na twoje życie (takich jak alkoholizm lub rak), i nie zażywasz żadnych leków lub leków, które mogłyby osłabiają Twoją ocenę. Może to okazać się wyzwaniem dla wielu osób przyjmujących leki na receptę. Jeśli jednak w przeszłości miałeś złe doświadczenia z lekami na receptę, może to być odpowiedź dla Ciebie.

Główną wadą zastrzyków CBD jest to, że jest znacznie droższy niż THC.

Wiele razy jeden zastrzyk CBD może kosztować ponad trzydzieści dolarów. Kupując THC, możesz chcieć zapłacić do stu dolarów. Z drugiej strony zastrzyki z CBD są nie tylko dużo droższe, ale są znacznie trudniejsze do zdobycia.

Drugie pytanie, które musisz sobie zadać, decydując, czy powinieneś zainwestować w zastrzyk CBD, to czy będzie on skuteczny. Większość produktów CBD twierdzi, że jest tak samo skuteczna jak THC, ale nie zawsze tak jest. Ważne jest, aby dowiedzieć się, które marki okazały się bardziej skuteczne. Niektóre produkty twierdzą, że są bardziej skuteczne niż inne na podstawie kilku różnych czynników. Na przykład produkt, który twierdzi, że zmniejsza halucynacje, może w rzeczywistości mieć odwrotny skutek.

Na koniec musisz rozważyć, czy jesteś uczulony na CBD. Chociaż obecnie nie ma naukowych dowodów na to, że CBD jest niebezpieczne dla alergików, niektóre osoby są bardzo wrażliwe na ten składnik. Dlatego przed zakupem upewnij się, że rozumiesz, czy jesteś na to uczulony. Mając te informacje, możesz kupić markę, która jest dla Ciebie bezpieczna.

Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju suplementu lub leku, ważne jest, abyś nie spieszył się, rozważając, czy kupić zastrzyk CBD. Dostępnych jest wiele informacji, a każdy produkt ma swoje wady i zalety. Zanim więc zdecydujesz, upewnij się, że przeprowadziłeś badania. Pamiętaj, że dbasz o swoje zdrowie, więc podjęcie właściwej decyzji jest niezbędne.

cbd wlasciwosci
medycyna cbd
cbd cibdol
visanto olej cbd