Jakie są terapeutyczne zalety kwiatów CBD?

Istnieje rosnący segment konsumentów CBD, którzy lubią palić lub odparowywać olej CBD, suszone lub surowe pąki rośliny cannabis sativa. Kwiaty CBD mają niski poziom THC, substancji, która nadaje marihuanie lub CBD słynny haj. Wdychanie pary z odparowywacza oleju CBD daje podobny efekt jak palenie marihuany, bez smrodu. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów i odmian olejków kwiatowych CBD, z których każdy zawiera inne stężenie CBD, wszystkie one wywołują psychologiczny stan umysłu podobny do stanu wysokiego.

Najpopularniejszym szczepem używanym do produkcji oleju CBD jest szczep Cannabidiol.

Jest często stosowany w leczeniu lęku i padaczki, w tym w leczeniu dzieci z ciężkimi postaciami padaczki i niektórymi postaciami raka. Ponieważ CBD ma tak wiele korzyści leczniczych, istnieją dziesiątki odmian roślin kannabidiolowych uprawianych jako olej z kwiatów CBD. Jednak naukowcy odkrywają, że niektóre szczepy dają znacznie gorsze od doskonałych wyniki, co oznacza, że ​​konsumenci poszukujący wysokiej jakości, niezawodnego źródła CBD powinni selektywnie wybierać.

Najpopularniejsza i najsilniejsza odmiana nazywa się THC-A. To ten sam związek chemiczny, który znajduje się w marihuanie, który wywołuje odurzenie, ale nie powoduje odurzenia ani nie oddziałuje z układami chemicznymi mózgu. Zamiast tego THC-A przenika do krwiobiegu, kierując się stanem zapalnym w organizmie i łagodząc ból lub nudności. Chociaż nie jest to powszechnie znane, uważa się, że THC-A ma mniej skutków ubocznych niż sama marihuana. Wiele obecnych odmian konopi sativa l zawiera niewielką ilość CBD; Oznacza to, że kwiaty CBD mogą pomóc złagodzić objawy chorób, działając w bardziej naturalny sposób na organizm.

Uważa się, że CBD nie tylko łagodzi ból i nudności, ale także naturalnie poprawia nastrój. Ponieważ organizm nie jest zalewany dopaminą i innymi substancjami neurochemicznymi w okresach jasności umysłu, organizm wytwarza mniej dopaminy, co często prowadzi do uczucia depresji i niepokoju. Aby zwalczyć ten problem, niektórzy badacze wprowadzają CBD do ludzkiego mózgu na wysokim poziomie. Odbywa się to w postaci olejków CBD, ale może być również wchłaniane poprzez spożywanie żywności lub przyjmowanie suplementu diety. Jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej pomocy w kontrolowaniu depresji lub innych objawów, powinieneś rozważyć suplementację kwiatową CBD lub inny środek, który pomoże zrównoważyć neuroprzekaźniki.

Innym popularnym lekarstwem jest stosowanie CBD jako środka przeciwzapalnego;

jest szczególnie skuteczny w zwalczaniu obrzęków i skurczów spowodowanych reumatoidalnym zapaleniem stawów. W rzeczywistości niektórzy badacze testują ekstrakt z liści oliwnych do stosowania na tym samym obszarze. W przeciwieństwie do THC, CBD nie jest lekiem psychoaktywnym, więc nie ma ochoty zmuszać Cię do palenia. Ponadto, w przeciwieństwie do marihuany, nie zwiększa tętna ani nie ma resztkowego wpływu na system długo po paleniu. Niektórzy twierdzą, że CBD może zmniejszyć bóle głowy, ale te twierdzenia pozostają niesprawdzone.

Jedno z najnowszych badań badających przeciwzapalne właściwości CBD pochodzi z University of Florida. Porównując dwa szczepy konopi, odkryli, że Charlotte Douglas Medical Marijuana, czyli olej CBD, ma więcej właściwości przeciwzapalnych niż medyczny szczep marihuany znany jako THC-A. Odmiana o najwyższych poziomach CBD została nazwana CBD-A. Ponieważ CBD-A nie jest palone, jest mało prawdopodobne, aby mogło być nadużywane, chociaż ludzie powinni kierować się zdrowym rozsądkiem podczas łączenia go z lekami.

Używając kwiatów CBD do leczenia objawów choroby lub choroby, będziesz chciał się upewnić, że się od nich nie uzależnisz. Dlatego ważne jest, aby spożywać je tylko pod nadzorem wykwalifikowanego specjalisty. W badaniu klinicznym dwie oddzielne grupy ochotników otrzymały dawkę trzech dawek CBD palącego kwiatka dziennie przez trzydzieści dni każda, jedna grupa otrzymywała dwie dawki, a druga jedną dawkę, ale następnie monitorowano ich poziom CBD.

Chociaż wiele krajów wprowadziło nielegalną sprzedaż produktów CBD, w niektórych stanach, w tym w Kolorado, sprzedaż CBD jest nadal legalna. W innych miejscach, w tym w stanie Kalifornia, CBD jest uważane za suplement diety, a nie substancję kontrolowaną. Pomimo tej klasyfikacji, kwiaty i olej CBD nadal są uważane za nielegalne w większości miejsc. W lipcu Izba Reprezentantów USA uchwaliła ustawę umożliwiającą zakup CBD w całym kraju; jednak ustawa jest nadal przedmiotem debaty w Senacie.

olej z konopii cbd opinie
olej cbd biokonopia
pure life cbd